Stable (latest release) - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: Successful Addition
cs: Úspěšné přidání

en: Normal
cs: Normální

en: Actions
cs: Akce

en: Name
cs: Název

en: Street
cs: Ulice

en: Street2
cs: Ulice 2

en: City
cs: Město

en: State
cs: Stát

en: Zip
cs: PSČ

en: Tags
cs: Štítky

en: Description
cs: Popis

en: Hours
cs: Provozní doba

en: Phone
cs: Telefon

en: Email
cs: E-mail

en: Image
cs: Obrázek

en: View
cs: Zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Delete
cs: Vymazat

en: You sure
cs: Určitě

en: No Locations Showing for this Search of
cs: Žádná místa k zobrazení pro hledání

en: No Locations Currently in Database
cs: V databázi není žádné místo

en: Add Locations
cs: Přidání místa

en: Successful Update
cs: Úspěšně aktualizováno

en: Select Your Location
cs: Vyberte umístění

en: Update
cs: Aktualizace

en: API Key
cs: API klíč

en: Designer
cs: Tvorba

en: Defaults
cs: Přednastavení

en: Design
cs: Návrh

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Labels
cs: Označení

en: Latest News
cs: Poslední novinky

en: Addons & Themes
cs: Doplňky a motivy

en: Manage Locations
cs: Správa míst

en: News & Upgrades
cs: Novinky a aktualizace

en: You haven't activated this upgrade yet
cs: Tato aktualizace ještě nebyla aktivována

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Type&nbsp;Address
cs: Vložení&nbsp;adresy

en: The General Address Format
cs: Obecný formát adresy

en: show/hide
cs: zobrazit/skrýt

en: Name of Location
cs: Název místa

en: Address (Street - Line1)
cs: Adresa (ulice - řádek 1)

en: Address (Street - Line2 - optional)
cs: Adresa (ulice - řádek 2 - volitelný)

en: City, State Zip
cs: Město, PSČ

en: Address
cs: Adresa

en: Street - Line1
cs: Ulice - řádek 1

en: Street - Line 2 - optional
cs: Ulice - řádek 2 - volitelně

en: Additional Information
cs: Další informace

en: Tags (seperate with commas)
cs: Štítky (oddělte čárkami)

en: Image URL (shown with location)
cs: URL obrázku (zobrazen u místa)

en: Add Location
cs: Přidat místo

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Satellite
cs: Satelitní

en: Home
cs: Domů

en: Zoom Level
cs: Úroveň přiblížení

en: Miles
cs: míle

en: Choose Theme
cs: Výběr motivu

en: No Theme Selected
cs: Žádný motiv nevybrán

en: Remove Credits
cs: Odstranit kredity

en: Choose
cs: Vybrat

en: Home Icon
cs: Domovská ikona

en: Destination Icon
cs: Cílová ikona

en: Key
cs: Klíč

en: Looking for more addons & themes
cs: Vyhledat další aktualizace a motivy

en: Previous
cs: Predchozí

en: Next
cs: Další

en: Add
cs: Přidat

en: and
cs: a

en: Activation Keys
cs: Aktivační klíče

en: Latest about Store Locator for WordPress
cs: Novinky o Store Locator pro WordPress
